Studenci kierunku Logistyka w Biznesie na wizycie studyjnej w centrum dystrybucyjnym GXO w Osłej

W dniu 24 kwietnia 2024 r. studenci drugiego roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Logistyka w Biznesie odwiedzili centrum dystrybucyjne naszego partnera biznesowego firmy GXO. Centrum dystrybucyjne w Osłej k. Bolesławca obsługuje przesyłki e-commerce dla klienta H&M.

Studenci podczas wizyty mieli możliwość obserwowania pracy zautomatyzowanego magazynu oraz pełnego procesu magazynowego dla wysyłek e-commerce.

Podczas wizyty studenci uczestniczyli również w ciekawych warsztatach dotyczących komunikacji i związanych z nią problemów.

Wycieczka odbyła się w ramach zajęć z przedmiotu "Magazynowanie". Podczas wycieczki studentami zaopiekowały się organizatorki: mgr Monika Kamińska wraz z dr Gabrielą Hanus.