Studenci Logistyki w Global Student Challenge

Mateusz Mycak, Rafał Kordziński, Julia Senkała, Michał Jagiełka - studenci kierunku Logistyka biorą udział w zespołowym konkursie The Cool Connection, Global Student Challenge 2016-2017. Tegoroczna edycja konkursu przebiega pod hasłem: "Growing business in the new era of globalization".

Konkurs prowadzony jest w formie symulacji i polega na podejmowaniu strategicznych i operacyjnych decyzji w obszarze finansów, zaopatrzenia, produkcji oraz dystrybucji przedsiębiorstwa branży spożywczej celem maksymalizacji wartości ROI. Konkurs ma zasięg ogólnoświatowy – w fazie eliminacyjnej wzięło udział ok. 1000 zespołów.

Organizatorem konkursu jest The Supply Chain Finance Community, a patronat merytoryczny nad jego przebiegiem objęły: Christelijke Hogeschool Windesheim, Technische Universität Dortmund, The University of Warwick, Politecnico di Milano, Universität St. Gallen oraz Fraunhofer-Institut für Materialfluß und Logistik. Partnerami konkursu są: Unilever, Philips, Heineken, KennisDC Logistiek oraz DINALOG, Dutch Institute for Advanced Logistics.

Zespół awansował do kolejnej rundy konkursu. Życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji!

Szczegóły na stronie www Global Student Challenge.