Studencie, #napiszdoDeala!

Interesujesz się tym, co dzieje się na świecie? Ekonomia, biznes albo świat nowych technologii jest Twoim konikiem? Mamy coś idealnego dla Ciebie - #napiszdoDeala! W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Inwestor działającego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego zapraszamy do stworzenia własnych artykułów do XXIX edycji ogólnopolskiego Magazynu Deal, w których możecie pochwalić się zarówno wiedzą, jak i umiejętnościami.


Magazyn Deal to ogólnopolskie czasopismo specjalistyczne o szeroko pojętej tematyce ekonomiczno-biznesowej. Magazyn od początku do końca tworzony jest i wydawany przez studentów. Napisać do czasopisma może student z każdego regionu Polski! Partnerami magazynu są firmy od lat przodujące na rynku finansów.

Działy, jakie znajdują się w Dealu i w których masz możliwość opublikowania swojego artykułu w XXIX wydaniu to:

  • Felieton,
  • Warto wiedzieć,
  • Twoje inwestycje,
  • Twoja kariera,
  • Makroekonomia.

Jeśli chcesz, żeby Twój tekst nabrał jeszcze większej wartości, możesz z pomocą wykładowcy stworzyć artykuł recenzowany. Nie zapomnij uwzględnić bibliografii.

Już teraz możesz znaleźć się w gronie osób, którym udało się opublikować swój artykuł w Magazynie Deal! Oprócz świetnej przygody i rozwoju zyskujesz szansę na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy. Ponadto, jeśli Twój artykuł znajdzie się w Dealu, zdobywasz dodatkowe punkty do stypendium!

Na Wasze artykuły organizatorzy czekają do 13 lipca pod adresem mailowym artykul@magazyndeal.pl.

W razie pytań zapraszamy do kontaktowania się w wiadomości prywatnej do Magazynu Deal na Facebooku.

Niezależnie od tego, czy Twój artykuł zostanie wybrany do XXIX wydania, czy nie, otrzymasz odpowiedź zwrotną!

Otwórz nowy rozdział, poszerzaj horyzonty i #napiszdoDeala już dziś.

Więcej informacji