Studencie! Powiedz co myślisz o wizerunku UE Katowice

Studiujesz na 1 roku studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych? Weź udział w krótkim badaniu i powiedz jak postrzegasz wizerunek UE Katowice. Twoje odpowiedzi pomogą nam w przygotowaniu strategii komunikacji skierowanej do kandydatów na studia.

Celem badania jest uzyskanie danych dotyczących postrzegania wizerunku UE w Katowicach wśród osób podejmujących studia na Uniwersytecie. Badania zostaną wykorzystane do opracowania działań strategicznych skierowanych do kandydatów na studia.

Ankietyzacja zostanie przeprowadzona online za pośrednictwem systemu Google. Okres przeprowadzenia badania: 20.10.2021 - 14.11.2021 r. Ankieta składa się z 8 krótkich pytań wielokrotnego wyboru i metryczki. Wypełnienie całości powinno zająć nie więcej, niż 15 minut.

Link do ankiety

Dziękujemy!