Przejdź do menu Przejdź do treści

Studencki Nobel 2016 – Niemożliwe jest osiągalne!

Jesteś aktywny, kreatywny, nieprzeciętnie inteligentny? Wyróżniasz się pośród tysięcy szarych studentów? Jesteś autorem publikacji naukowych i referatów? Zgłoś się już dziś i zawalcz o tytuł najlepszego studenta w Polsce w konkursie organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów - Studencki Nobel 2016.

Od 1 do 31 marca 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do udziału w konkursie Studencki Nobel 2016. Celem konkursu jest wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. Laureat konkursu musi mieć nie tylko dobre wyniki w nauce, ale także wyróżniać się na innych płaszczyznach, nagradzana jest przede wszystkim wszechstronność, zaangażowanie, pasja i chęć rozwoju. Studencki Nobel to przede wszystkim konkurs osiągnięć. Studenci nie muszą pisać żadnych dodatkowych prac. Wystarczy, że od 1 do 31 marca wypełnią formularz na stronie www.studenckinobel.pl, gdzie pochwalą się swoimi osiągnięciami, a będą mieli szansę zwalczyć o miano najlepszego studenta RP.

W konkursie wystartować może każdy student, który uzyskał łącznie, ze wszystkich zamkniętych semestrów na danym poziomie studiów, na pierwszym kierunku studiów, średnią ocen równą minimum 80% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni, a na pozostałych kierunkach minimalną średnią ocen równą 70% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni; niezależnie od trybu studiów (stacjonarne, zaoczne), kierunku oraz rodzaju uczelni (państwowa, prywatna). Uczestnikiem Konkursu nie może być jednakże student studiów doktoranckich lub podyplomowych, chyba że jest równocześnie studentem studiów pierwszego lub drugiego stopnia bądź studiów jednolitych magisterskich.

Ten prestiżowy konkurs patronowany przez m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Rodziny, Nauki i Polityki Społecznej, Rzecznika Praw Obywatelskich odbywa się po raz ósmy i jak co roku obejmie swoim zasięgiem wszystkie województwa w Polsce. Spośród wszystkich kandydatów zostanie wybrany najlepszy student w kraju – zwycięzca Studenckiego Nobla 2016. Ponadto równolegle odbywać się będzie konkurs na najlepszego studenta w sześciu kategoriach branżowych, gdzie będą wybierani najlepsi żacy w swoich dziedzinach.

Zarejestruj się na www.studenckinobel.pl w terminie od 1 do 31 marca i walcz o zwycięstwo w Studenckim Noblu. Więcej informacji na www.studenckinobel.pl oraz na www.facebook.com/StudenckiNobelpl.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3