Studencki Turniej Negocjacyjny 2020

Słyszeliście o Studenckim Turnieju Negocjacyjnym (STN)? Jeśli tak, to wiecie bardzo dobrze, że udział w projekcie jest świetną zabawą! Ponadto kształtuje Wasze umiejętności negocjacyjne. Jeśli nie, to najwyższa pora przekonać się o tym na własnej skórze.

Projekt realizowany jest przez SKN Negocjator we współpracy z kołami naukowymi z całej Polski, dlatego zapewnia przeżycie niezapomnianych chwil i poznanie interesujących ludzi z innych polskich miast.

Studencki Turniej Negocjacyjny składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to eliminacje, które odbędą się już 5 marca w 7 miastach: w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Podczas eliminacji wyłania się dwa zwycięskie zespoły, które przechodzą do finału.

Drugi etap to finały, które odbywają się w Warszawie 28 oraz 29 marca. Jest to ogólnopolski etap STN, w którym rywalizować będą zwycięzcy eliminacji.

Co zrobić, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu?

1. Zbierz 3-osobową ekipę studentów.
  2. Zarejestrujcie swoją drużynę
  3. Wynegocjuj swoją drogę do finałów!

Do zobaczenia przy negocjacyjnym stole!