Stypendia dla oszczędzających studentów

"Stypendium dla oszczędzających" poszukuje oszczędnych studentów, którzy przy małej ilości pieniędzy doskonale dają sobie radę w życiu. 3 stypendia o miesięcznej wartości 1300 zł przez cały rok oraz płatna praktyka, czekają na 3 studentów, którzy najlepiej odpowiedzą, co robią by być najbardziej oszczędnym studentem w Polsce.

Studenci bardzo często dysponują małym budżetem miesięcznym. Tutaj oprócz samodyscypliny, czy kreatywności w oszczędzaniu można dołączyć: zaawansowane systemy pożyczania i kserowania książek, życie z kuponem rabatowym czy DIY zamiast kupowania - z tymi sprytnymi pomysłami często łatwiej, niż z wypchanym portfelem.

Do nowego programu "stypendium dla oszczędzających" poszukiwani są oszczędni studenci, którzy organizują swoje studia w sposób kreatywny i pomysłowy, przy wykorzystaniu małej ilości pieniędzy. Stypendium będzie rozdawane niezależnie od ocen, semestru i kierunku.

Jak wziąć udział?

Opowiedz nam coś o Twojej osobie, co robisz by być najbardziej oszczędnym studentem w Polsce. Możesz do tego nagrać krótki film LUB napisać tekst. Szczegóły dotyczące sposobu dokonywania zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej programu.

Każdy z trzech stypendystów otrzyma 1300 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy. Oprócz tego istnieje możliwość rozwoju własnej wiedzy z oszczędzania podczas płatnej praktyki w MojeKupony.pl (wynagrodzenie ok. 13000 zł).