Sukces zawodników sekcji tenisa stołowego na Mistrzostwach Polski

Ostatni tydzień roku akademickiego 2020/2021 był bardzo intensywny dla naszych studentów nie tylko ze względu na naukę - zaliczenia, projekty, prace - ale również sportowo. Naszym zawodnikom sekcji tenisa stołowego udało się obronić zeszłoroczne tytuły, a także wywalczyć złoty medal dla Uczelni. Serdecznie gratulujemy!

W piątek 11 czerwca zawodnicy sekcji tenisa stołowego obronili zeszłoroczne tytuły: Mistrza - Grzegorz Felkel i V-ce Mistrza - Marcin Balcerzak. Następnie między 13 a 15 czerwca na kolejnym ciężkim turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w Rzeszowie Grzegorz Felkel, Marcin Balcerzak i Mateusz Misiak wywalczyli tytuł najlepszych i złoty medal w typie uczelni społeczno-przyrodniczych w naszym kraju.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, trzymamy kciuki za egzaminy i obrony, życzymy wspaniałych wakacji i razem z CWFiS czekamy na Was w październiku, na przygotowaniach do kolejnych akademickich rozgrywek sportowych.