Sukcesy pływaków na Mistrzostwach Polski w Poznaniu

Na rozegranych już po raz kolejny w Poznaniu Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu w dniach 8-10 kwietnia nasi studenci wywalczyli kilka czołowych lokat.

Najwyższe I miejsce i złoty medal w typach uczelni społeczno przyrodniczych wywalczyła Monika Kisiel na dystansie 100m stylem grzbietowym z czasem 1:08,90.

Kolejne medalowe miejsca wypływali: Mateusz Burzawa II miejsce, srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym z czasem 1:09,24 i Marcin Holona III miejsce, brązowy medal na dystansie 100m stylem zmiennym z czasem 1:02,12.

W rywalizacji sztafet 4x50m zmiennym nasi pływacy również stanęli na wysokości zadania zdobywając w typach uczelnie społeczno-przyrodnicze III miejsce. W skład sztafety wchodzili: Patryk Stark, Mateusz Burzawa, Paweł Ulfik i Marcin Holona. Trenerami sekcji są: mgr Joanna Dudek-Biskup i mgr Krzysztof Strzelczyk.