Sukienka w biznesie - czyli kobieca droga do sukcesu

Jesteś kobietą? Chcesz się rozwijać? Chcesz lepiej poznać siebie i wykorzystać swój potencjał? Jeśli tak, to nie czekaj, tylko zapisz się na projekt "Sukienka w biznesie - czyli kobieca droga do sukcesu"!

sukienka w biznesie

"Sukienka w biznesie - czyli kobieca droga do sukcesu" to projekt Organizacji Studenckiej PANEUROPA o tematyce biznesowej oraz rozwoju osobistym kobiet, skierowany do studentek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego, a także Politechniki Śląskiej.

W ramach projektu łączymy te dwa aspekty i stwarzamy dla studentek świetną okazję do poszerzenia swojej wiedzy, a także skorzystania z wiedzy ekspertów. Nasze szkolenia podzielone są na dwie grupy: Biznes oraz Styl życia, dzięki czemu z jednej strony można wyćwiczyć swoje umiejętności miękkie, dowiedzieć się jak wygląda praca w korporacji, a z drugiej, zaczerpnąć informacji odnośnie obecnych trendów w zdrowym odżywianiu, poznać praktyczne techniki samoobrony, czy rozgrzać się podczas nauki salsy.

Zapisy do 1 marca na stronie internetowej projektu: www.paneuropa.eu.org/sukienkawbiznesie.

Dołącz również do naszego wydarzenia na Facebooku.