Szósty International Week na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Miło nam poinformować, że na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się szósty International Week.

Szósty International Week na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Oferta skierowana jest do studentów studiów I stopnia wszystkich Wydziałów naszego Uniwersytetu. Zajęcia dydaktyczne prowadzone przez zagranicznych wykładowców w języku angielskim odbędą się w dniach 25-29 kwietnia 2016 r.

W ramach szóstego International Week wykłady i ćwiczenia będą prowadzone przez wykładowców z Niemiec, Korei Południowej, Kazachstanu, Grecji, Albanii, Hiszpanii, Portugalii, Ukrainy, Rosji, Kolumbii, Palestyny, Tajwanu, Słowenii i Egiptu. Za każdy przedmiot można uzyskać 3 punkty ECTS.

Zobacz listę przedmiotów

Studenci uczestniczący w zajęciach będą zwolnieni z zajęć dydaktycznych w tym tygodniu. Rejestracja i obecność na zajęciach są obowiązkowe dla uzyskania zwolnienia z zajęć prowadzonych zgodnie z planem. Rejestracja jest już otwarta.

Proponowane w ramach International Week przedmioty stanowią ofertę dydaktyczną Wydziału Informatyki i Komunikacji jako przedmioty swobodnego wyboru dla:

• studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia wszystkich 5 wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • studentów zagranicznych studiujących na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Zajęcia z 10 przedmiotów będą prowadzone równolegle, zatem każdy student będzie mógł uczestniczyć w zajęciach tylko z jednego przedmiotu, w grupie ok. 20 osobowej. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Każdy z przedmiotów kończy się zaliczeniem, które odbędzie się w trakcie zajęć lub w dniu 29 kwietnia 2016 r. Forma zaliczenia zależy od prowadzącego przedmiot. Rejestracja na wykłady oraz opis przedmiotów i aktualne informacje dotyczące International Week znajdują się pod adresem www.intweek.ue.katowice.pl.

Zapisz się na wybrany przedmiot