Przejdź do menu Przejdź do treści

Ucząc się od mistrza o zmianach klimatycznych

W dniach 19-22 maja br. będziemy gościć na naszej Uczelni Prof. Yannis Tsalavoutasa. Zapraszamy do skorzystania z tej niecodziennej możliwości i wysłuchania jego wykładu pt. "Climate change related disclosures and firm risk". Wykład ma charakter otwarty i jest skierowany do całej społeczności akademickiej. 

Wykład odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 20 maja br. w Auli CNTI o godz. 10.30 i będzie wykładem inaugurującym konferencję "Towards the Economics of Climate Change".

Profesor Yannis Tsalavoutas jest uznanym ekspertem w dziedzinie raportowania zmian klimatycznych. Pracuje na University of Glasgow i jedynym przedstawicielem ośrodków akademickich w Institute of Chartered Accountants of Scotland oraz Association of Chartered Certified Accountants.

Jego wizyta jest realizowana w ramach projektu "Ucząc się od mistrzów: Prof. Yannis Tsalavoutas", który został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach programu "Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki" w latach 2022-2024.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca