UEKatGuide - noś dziekanat w kieszeni!

Plany zajęć, informacje kontaktowe wykładowców i ogłoszenia z dziekanatów - to i wiele więcej w zaledwie kilka sekund! Wraz z początkiem nowego roku akademickiego zaprezentowaliśmy Wam oficjalną aplikację mobilną Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, dzięki której szybko i wygodnie sprawdzicie wszystkie niezbędne informacje dotyczące studiów. Od 4 grudnia aplikacja jest dostępna również w wersji na iOS.

Pobierz aplikację (Android)

Pobierz aplikację (iOS)

Ponad 30% odwiedzających naszą stronę www korzysta z urządzeń mobilnych. To z myślą o Was, mobilni kandydaci i studenci, stworzyliśmy aplikację, dzięki której możecie sprawdzić najważniejsze informacje dotyczące studiowania, ustawić powiadomienia o zbliżających się zajęciach, skontaktować się najszybciej z wykładowcą czy sprawdzić, który aktualnie na Uczelni panuje tydzień.

Dzięki aplikacji otrzymasz szybki dostęp do:

• planów zajęć,
  • konsultacji wykładowców,
  • ogłoszeń z dziekanatów o odwołanych zajęciach,
  • najważniejszych wydarzeń na uczelni.

Dodatkowo dla studentów pierwszych lat i kandydatów przygotowaliśmy szereg udogodnień takich, jak: mapa kampusu z oznaczeniem budynków i parkingów, przewodnik po Śląsku, czy dojazd do Katowic.

Aplikacja dla użytkowników Androida dostępna jest w Sklepie Google Play w aż trzech wersjach językowych!

Użytkownicy iOS – aplikacja pojawiła się w App Store.

UEKatGuide jest w 100% darmowy i w 100% dla studentów UE Katowice.

Przetestujcie jak najszybciej!

PS Obserwujcie na Snapchacie jak Hela korzysta z UEKatGuide.

Media o aplikacji: