Uniwersytecka Liga Logistyków

II edycja Uniwersyteckiej Ligi Logistyków zbliża się wielkimi krokami. "ULL" odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku, a jej tematem będzie rozwój logistyki w branży autmotive.

Konferencja skierowana jest do studentów z całej Polski. Zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z regulaminem udziału dostępnym TUTAJ.

Zgłoszeń zespołów do eliminacji konkursu oraz słuchaczy konferencji dokonuje się elektronicznie w terminie do 20 lutego 2017 roku, na adres mailowy: ull.nkldialog@gmail.com z wykorzystaniem odpowiedniego formularza, którego wzór znajduje się poniżej poniżej:

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy na podane poniżej adresy koordynatorów "ULL-a", bądź telefoniczne, na podane numery telefonów.

Zapraszamy również na stronę NKL Dialog oraz funpage Koła Naukowego na Facebooku.

Liczymy, że uda nam się powtórzyć sukces, jakim poszczycić się może pierwsza edycja naszej konferencji.

Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy do udziału!