"Uniwersytet nie aż taki potworny!"

Członkowie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pt. "Uniwersytet nie aż taki potworny !". Jest ono skierowane szczególnie do nowych studentów #UEKatowice, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę ze studiowaniem.

3 listopada br. o godzinie 18:00 odbędzie się wydarzenie pt. "Uniwersytet nie aż taki potworny !", którego organizatorem jest Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Spotkanie obędzie się w formie zdalnej. Studenci, którzy będą na nim obecni z pewnością lepiej poznają regulamin studiów oraz najważniejsze kwestie związane ze studiowaniem na naszej Uczelni m.in.:

• czym są punkty ECTS,
  • jak ubiegać się o stypendium,
  • jakie są prawa i obowiązki studenta.

Żeby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, link do niego zostanie wysłany na podanego maila dzień przed wydarzeniem.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na facebooku.

Zapraszamy!