UW zaprasza na Konferencję Student Engagement - Recognition and Inclusion Tools

Zaangażowanie studenckie w czasie pandemii czy uznawanie zaangażowania studenckiego z perspektywy instytucji szkolnictwa wyższego oraz krajów Unii Europejskiej to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone na konferencji w formie online już 23 kwietnia br. Organizatorem wydarzenia jest międzynarodowe konsorcjum projektowe "European STudent Engagement Project (European STEP)" Uniwersytet Warszawski.

Uniwersytet Warszawski do udziału w konferencji Student Engagement - Recognition and Inclusion Tools zaprasza studentów i studentki, pracowników i pracowniczki uczelni oraz organizacje i instytucje zainteresowane tematyką wspierania i rozwijania różnych form zaangażowania studenckiego.

Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy, takie jak:

• Uznawanie zaangażowania studenckiego z perspektywy instytucji szkolnictwa wyższego oraz krajów Unii Europejskiej.
  • Narzędzia i dobre praktyki formalnego uznawania zaangażowania studenckiego oraz wspierania różnych form aktywności pozaakademickiej na europejskich uczelniach.
  • Zaangażowanie studenckie w czasie pandemii.
  • Komunikacja i promocja różnych form zaangażowania studenckiego.
  • Szeroki zakres kompetencji i umiejętności rozwijanych przez studentów i studentki poprzez zaangażowanie w aktywności pozaakademickie.
  • Zaangażowanie studenckie jako narzędzie wzmacniania różnorodności w społeczności akademickiej.

Zgłoszenia udziału przyjmujemy do 18 kwietnia.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie.