Warsztaty KN HRD dla Ośrodka w Kaletach

Koło Naukowe HRD nawiązało współpracę z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Kaletach i regularnie przeprowadza warsztaty dla podopiecznych tego ośrodka. Kolejne odbędą się już 4 kwietnia br.

21 marca 2017r. Koło Naukowe HRD, działające przy Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, poprowadziło warsztaty dla trzynastu podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach. Celem projektu jest zwiększenie potencjału wychowanków MOW w adaptacji do warunków społeczno-gospodarczych po opuszczeniu ośrodka.

Tematyka pierwszego szkolenia poświęcona była jednemu z elementów savoir vivre - dress code'owi. Ponadto młodzież miała okazję zwiedzić nasz Uniwersytet oraz zapoznać się z warunkami rekrutacji.

Kolejne warsztaty, tym razem dotyczące motywowania i planowanie kariery odbędą się 4 kwietna br.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www oraz na Facebooku.