Warsztaty w formule design thinking

Zapraszamy na serię warsztatów skierowanych do studentów województwa śląskiego na temat tego, jak w pełni wykorzystać potencjalne wsparcie z UE dotyczące transformacji regionu na alternatywne warianty rozwoju społeczno-gospodarczego - szkolenie on-line (TEAMS).

Organizatorem warsztatów jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego – Departament Rozwoju Regionalnego.

Sprawiedliwa transformacja, to proces zmian, które w dłuższej perspektywie pozwolą oprzeć gospodarkę regionu o nowoczesne gałęzie przemysłu neutralnego dla środowiska.

Data: 14.05. – Warsztaty metodą design thinking dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego - rejestracja pod linkiem.

Zagadnienia:

• sposoby na wspieranie i tworzenie nowych firm oraz prowadzenie działalności gospodarczej,
  • poprawa konkurencyjności mikro i małych przedsiębiorstw podlegających transformacji,
  • rozwiązanie problemu niedostosowane do potrzeb rynku pracy, niskich kwalifikacji (potrzeba przekwalifikowania),
  • sposoby na rozwój i dostosowanie edukacji na wszystkich poziomach w celu budowania przyszłości regionu w odpowiedzi na wyzwania gospodarki,
  • sposoby i kierunki działań nastawione na wzmocnienie potencjału lokalnej przedsiębiorczości i kreatywności na rzecz tworzenia alternatywnych miejsc pracy.

Ważne informacje na temat rejestracji:

• Osoby zakwalifikowane otrzymają informacje techniczne dotyczące połączenia.
  • Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą mailową.
  • Warsztaty są BEZPŁATNE.
  • Przy logowaniu do spotkania prosimy o użycie danych (imienia i nazwiska) podanych podczas rejestracji.
  • Prosimy nie udostępniać odnośnika do szkolenia innym osobom. W webinarium biorą udział osoby, które otrzymały mailowe potwierdzenie rejestracji.

Więcej informacji na stronie.