Warsztaty z udziałem Prof. Rodolfo Baggio [relacja]

26 października br. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się warsztaty dla studentów pt. "Tourism Networks'. Warsztaty poprowadził Profesor Rodolfo Baggio z Bocconi University w Mediolanie.

Studenci mieli okazję zapoznać się z analizą sieci społecznych (ang. SNA - Social Network Analysis) – jej użytecznością w turystyce (ale nie tylko) i funkcjonalnością jednego z dostępnych na rynku oprogramowań komputerowych, służących do SNA.

Kolejne warsztaty na temat sztucznej inteligencji, big data i uczenia maszynowego odbędą się w dn. 3-5 listopada 2021 r. Nie ma już możliwości zapisu na nie, ponieważ liczba miejsc została zapełniona (z uwagi na duże zainteresowanie, organizatorzy znacząco powiększyli maksymalny limit studentów).

Warsztaty z udziałem Prof. Rodolfo Baggio [relacja]

fot. P. Piotrowski, K. Czernek-Marszałek