Webinarium na temat SAP ABAP

Firma Accenture zaprasza studentów Uczelni na webinarium pt. "SAP ABAP – dlaczego warto go poznać? Techniczne wprowadzenie do programowania w języku ABAP".

Systemy firmy SAP SE stanowią obecnie fundament funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji w Polsce, jak i na całym świecie, dlatego warto także poznać podstawy języka programowania ABAP 4GL, stworzonego na potrzeby przetwarzania danych w systemach SAP, ich analizy i raportowania.

Webinarium odbędzie się 17 maja 2022 roku (wtorek) w godz. 16:00-17:30 w formie online.

W związku z tym, podczas webinarium zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Dlaczego SAP rządzi światem – wprowadzenie w świat rozwiązań firmy SAP SE
  • Jak zaprogramować coś w SAPie? Podstawy języka ABAP oraz  trendy rozwoju (SAP HANA)
  • Sesja live-coding – pisanie raportów w języku ABAP

Prelegenci:

  • Adam Szajer – swoją karierę zawodową rozpoczynał od praktyki w firmie Accenture, a obecnie jest certyfikowanym programistą ABAP z ponad 4 letnim doświadczeniem, również w Accenture. Do niedawna również student kierunku Informatyka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
  • Marcin Stanik - praktykant ABAP w firmie Accenture oraz student III roku na studiach dziennych na kierunku Informatyka ze specjalnością Baz Danych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Osoby zainteresowane webinarium prosimy o kontakt e-mail ( edyta.abramek@uekat.pl ) w celu uzyskania linku do wydarzenia.