Weź udział w badaniu GUESSS


W związku z realizacją międzynarodowego projektu badawczego GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Students`Survey)  diagnozującego skłonność do przedsiębiorczości wśród studentów, do końca listopada na naszej uczelni realizowane będzie badanie przedsiębiorczości studentów UE w Katowicach.

Koordynatorem akademickim projektu GUESSS  jest dr Monika Kulikowska-Pawlak (Katedra Przedsiębiorczości). Celem projektu jest przebadanie dużej populacji studentów (ok. 10.000) i stworzenie ciekawej publikacji, której wyniki będzie można odnieść do skali całego kraju.

W tym roku Polska, reprezentowana przez Instytut Biznesu Rodzinnego, po raz pierwszy bierze udział w projekcie, dołączając do takich krajów jak: Szwajcaria, Niemcy, Austria, Francja, Belgia, Luxemburg, Irlandia, Wielka Brytania, Finlandia, Węgry, Estonia, Grecja, Portugalia, Holandia, Singapur, Meksyk, Pakistan, Argentyna, Chiny, Rosja, Chile, Japonia, Republika Południowej Afryki, Rumunia i Brazylia.

Wśród studentów, którzy wezmą udział w projekcie rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, w postaci 2 tabletów marki IPad oraz kilkadziesiąt pendrive'ów. Aby przejść do badania kliknij w baner.