Przejdź do menu Przejdź do treści

Weź udział w międzynarodowym projekcie GUESSS

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w badaniu realizowanym w ramach międzynarodowego projektu GUESSS. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Badanie jest w 100% anonimowe, studenci, którzy zostawią swój uczelniany adres e-mail na końcu badania i zdecydują się wziąć udział losowaniu nagród, staną przed szansą zdobycia jednego z dwóch tabletów marki Apple – ipad mini (nagrody główne) oraz pozostałych nagród w postaci książek z obszaru przedsiębiorczości rodzinnej, 5-ciu voucherów o wartości 400 zł każdy do wykorzystania na portalu Pyszne.pl.

GUESSS to międzynarodowy projekt badawczy diagnozujący skłonność do przedsiębiorczości wśród studentów. Realizowany jest co ok. dwa lata, nieprzerwanie od 2003 roku. Przeprowadzany jest w ramach ankiety on-line, która w każdym kraju jest identyczna, co pozwala na porównania między konkretnymi państwami, a wyniki przedstawiane są w postaci przejrzystego raportu. W poprzedniej edycji badania wzięło udział ponad 109 000 studentów z 759 uczelni z 34 krajów na świecie. W gronie państw uczestniczących w poprzedniej edycji projektu znalazła się również Polska, gdzie na 36 prestiżowych uczelniach wyższych przebadaliśmy ok. 12 000 studentów. Koordynatorem międzynarodowym projektu jest Uniwersytet St. Gallen w Szwajcarii, natomiast w Polsce funkcję tę sprawuje Instytut Biznesu Rodzinnego. Dane zebrane podczas realizacji badania stanowić będą ważne aktywa oraz punkt wyjścia do późniejszych analiz i publikacji.

Więcej informacji pod adresem: www.ibrpolska.pl/badanie-guesss

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3