Weź udział w SILESIA CONNECT #4

Zachęcamy wszystkich do udziału już w najbliższy wtorek 30 listopada br. w spotkaniu Silesia Connect#4 "Industry 5.0 - Machines Meet Human!" w Rondzie Sztuki w Katowicach w godzinach 17:00-20:00. Podczas wydarzenia w debacie pt. "Ludzka twarz Przemysłu 5.0" Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentować będzie dr hab. Anna Adamus-Matuszyńska.


Na uczestników czekają inspirujące sesje tematyczne. Uczestnicy debaty będą rozmawiać o aspektach społecznym i ekonomicznym, ryzyku etycznym związanym z nową rewolucją przemysłową oraz współkonkurencji ludzi i robotów.

Podczas dwóch pozostałych sesji tematycznych będzie można dowiedzieć się, jak wspierać innowacje dla polskiego przemysłu oraz o współpracy startupów z dużymi firmami.
W programie przewidziano także tradycyjnie prezentacje rozwiązań technologicznych i organizacji na tzw. Info Tables i Demo Tables, przestrzeń sprzyjającą nawiązywaniu relacji w pozytywnej atmosferze, open bar oraz inne atrakcje.

Więcej informacji, w tym agenda oraz rejestracja na stronie Silesia Connect.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty.

Unikatowa formuła spotkań tworzona jest przez startupy, przedsiębiorców, sektor publiczny, korporacje, inwestorów, środowisko akademickie oraz wszystkich tych, którym bliski jest temat innowacji. 

Program Silesia Connect powstał w wyniku potrzeby większej współpracy ponadregionalnej i połączenia zasobów rozsianych pomiędzy różnymi miastami w Polsce. Pionierski, pilotażowy 12-miesięczny program odbywa się właśnie na Śląsku. Inicjatywa ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni do dyskusji i wymiany doświadczeń, zintegrowanie działań liderów ekosystemu innowacji na Śląsku, a także zwiększenie jego globalnej widoczności.

W skrócie:

CO: SILESIA CONNECT #4 Industry 5.0 - Machines Meet Human!
KIEDY: wtorek, 30 listopada, 17:00-20:00
GDZIE: Rondo Sztuki w Katowicach (Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1)

Współorganizatorzy i partnerzy programu SILESIA CONNECT:

Zapraszamy!