Przejdź do menu Przejdź do treści

Weź udział w "Urodzinach Karola"

W czwartek na naszej Uczelni obchodzimy Jubileusz 150. lecia urodzin prof. Karola Adamieckiego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich studentów i kandydatów na studia do udziału w akcji "Urodziny Karola". To już najwyższa pora przygotować się do quizu, z jakim przyjdzie się Wam zmierzyć 17 marca!

Urodziny rozpoczną się o godzinie 11.00 w holu CNTI na 4. piętrze. W czasie wydarzenia nie zabraknie słodkich urodzinowych niespodzianek, mocy atrakcji, a także nagród dla najlepszych uczestników quizu z wiedzy o Karolu Adamieckim! Bądźcie czujni, obserwujcie wydarzenie na Facebooku i zapraszajcie znajomych.

Informacje na temat biografii Karola Adamieckiego znajdziecie na stronie:
www.ue.katowice.pl/uczelnia/o-uczelni/karol-adamiecki.

Abyście mogli dobrze przygotować się do sprawdzianu wiedzy i w pełni świętować jubileusz 150. rocznicy urodzin Karola Adamieckiego, 17 marca możecie skorzystać z dnia bez pytania i kolokwiów!* :)

urodziny Karola

* 17 marca br. jest dniem bez kolokwiów i pytania dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia w Katowicach i Rybniku. Grupom, które miały zaplanowane kolokwium na dzień 17.03. polecamy wcześniejszy kontakt w tej sprawie z prowadzącymi zajęcia. 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca