Wiosna z HR

Koło Naukowe HRD organizuje kolejną edycję "Wiosny z HR", w ramach której odbędą się trzy warsztaty ze specjalistami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Celem "Wiosny z HR" jest zwrócenie uwagi studentów na praktyczne wykorzystanie stosowanych w zarządzaniu zasobami ludzkimi technik i narzędzi. W ramach Wiosny z HR proponujemy studentom udział w warsztatach i szkoleniach, które prowadzą specjaliści z tej dziedziny.

Tej wiosny przewidziane są następujące spotkania:

• 21.04.2017 r. godz. 9:00-13:00 - Agnieszka Bojda z Arche Consulting.
    Tematyka: Rozmowa kwalifikacyjna – przygotuj się i zaprezentuj!

• 28.04.2017 r. godz. 9:00-13:00 - Pani Karolina Widawska z Business Service Galop.
    Tematyka: W jaki sposób pralka może dać nam książki? – czyli o roli wolontariatu w ścieżce kariery

• 28.04.2017 r. - godz. 9:00-13:00 - Małgorzata Suda i Wioletta Polańska z Human & Hunter.
    Tematyka: Zaplanuj swoją karierę

Warsztaty są certyfikowane i bezpłatne, jednakże należy się na nie uprzednio zapisać, ponieważ obowiązuje limit miejsc.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej KN HDR oraz wydarzeniu na FB.