Wizyta studyjna dla studentów Analityki gospodarczej

Zapraszamy studentów ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Analityka gospodarcza (Wydział Zarządzania) do udziału w formach wsparcia w celu podniesienia kompetencji w ramach projektu "Power - Kompetencje".

Wizyty studyjne to 2-dniowe wyjazdy do potencjalnych pracodawców z noclegiem i wyżywieniem. Pozwolą one poszerzyć horyzonty, a także umożliwią obserwację przyszłych pracodawców. Poznasz funkcjonowanie firm z różnych perspektyw.

Obecnie Grupa Mokate składa się z ośmiu przedsiębiorstw działających w: Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, które eksportują swoje produkty do prawie wszystkich krajów na świecie. Mokate to dziś nie tylko dynamiczny eksport, innowacyjne produkty i skuteczna walka o konsumentów na całym świecie. 

Spółka Mokate traktuje kwestię zrównoważonego rozwoju niezwykle poważnie. Oprócz opracowania dobrej polityki wewnętrznej w zakresie ochrony środowiska, Mokate Sp. z o.o. zamierza doprowadzić do głębszego włączenia zasad zrównoważonego rozwoju do kluczowych procedur organizacyjnych, takich jak: obsługa klientów, rozwój nowych produktów oraz polityka inwestycyjna.

Aspekty zrównoważonego rozwoju uwzględniane są także we wszystkich wewnętrznych obszarach działalności Spółki Mokate. Obejmują one: zasoby ludzkie (zadowolenie pracowników, ocena wyników i przegląd wynagrodzeń, rozwój osobisty), marketing (postrzeganie spółki przez klientów, zadowolenie klientów, wartość marki), komunikacja zewnętrzna (reputacja), informacje finansowe (preferencje inwestorskie), polityka ogólna (wybór dostawców, polityka zamówień, polityka środowiskowa).

Adam Mokrysz członek Zarządu Mokate jest absolwentem Akademii Ekonomicznej
w Katowicach kierunku Zarządzanie i Marketing. Na tej samej uczelni uzyskał tytuł doktora z zakresu nauk o zarządzaniu. Posiada także dyplom Uniwersytetu w Londynie z zakresu handlu zagranicznego. Ponadto ukończył prestiżowe studia podyplomowe IMD-AEDP - Accelerated Executive Development Program na Uniwersytecie w Lozannie w Szwajcarii. Jako członek Zarządu Mokate (od 2009 roku) przewodził międzynarodowemu zespołowi najlepszych specjalistów i menadżerów w branży FMCG dalej rozwijając globalny rozwój firmy.  1 stycznia 2016 objął stanowisko Prezesa Grupy Mokate.

Uwaga! Zapewniamy transport, wyżywienie i nocleg na czas wizyty studyjnej.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WIZYTĄ STUDYJNĄ:

Krok 1. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy do 4 marca br.

Krok 2. Dostarcz komplet dokumentów do 6 marca br. do Biura Współpracy z Gospodarką i Absolwentami (RWG):

UWAGA! Nowa siedziba RWG

Budynek REKTORATU

ul. 1 Maja 50
40-287 Katowice
pok. 1/15 - 1/18
e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl

Godziny otwarcia Biura RWG 

Komplet dokumentów do pobrania:

  1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie
  2. Karta uczestnika projektu
  3. Oświadczenie uczestnika 
  4. oraz ksero ubezpieczenia NNW

Krok 3. Informację dotyczącą projektu i uczestnictwa w wizycie studyjnej będziesz otrzymywać e-maliowo.