Wizyty studyjne dla studentów

Rozpoczynamy rok akademicki z wizytami studyjnymi dla studentów w formie zdalnej w ramach projektu "Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach". Studiujesz Finanse i Rachunkowość? Weź udział w wizycie studyjnej z PwC Service Delivery Center!

Spotkaj się z PwC Service Delivery Center online 19 oraz 20 października. W programie m.in quiz z nagrodami, spotkania z ekspertami organizacji oraz certyfikowane szkolenia:

• "Oko w oko z rekruterem",

• "Możliwości wykorzystania Programu MS Excel w weryfikacji poprawności sprawozdania skonsolidowanego".

Zarejestruj się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie.

PwC Service Delivery Center jest jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków od osób prawnych (Corporate Tax), podatków od osób fizycznych (Personal Tax) oraz procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). W dwóch biurach, zlokalizowanych w Katowicach i Opolu, pracuje ponad 2000 pracowników dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.

UWAGA!

WIZYTA skierowana jest do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia.

Jeżeli jesteś zainteresowany wizytą studyjną:

Krok 1. Wypełnij poprawnie formularz:

Krok 2. Dostarcz komplet dokumentów do Biura Organizacyjno-Kancelaryjnego p. 218 bud N

e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl

Komplet dokumentów do pobrania: