Przejdź do menu Przejdź do treści

Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2024

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" zaprasza do udziału w konkursie na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce - Interstudent. Celem konkursu jest pokazanie zagranicznych studentów, którzy studiują, działają społecznie, angażują się w życie swoich społeczności. Są przykładem dla kolegów i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach.

W czternastej edycji konkursu Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" szuka dobrych studentów, ciekawych i ambitnych ludzi, ale przede wszystkim aktywnych i zaangażowanych w środowisko akademickie swojej uczelni. I co roku, dzięki współpracy ze szkołami wyższymi, znajdujemy wielu znakomitych kandydatów.

Pracami Kapituły Konkursu kieruje prof. Jerzy Lis, przewodniczący Komisji ds. Międzynarodowych KRASP. Sam Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich – prof. Arkadiusza Mężyka. Nagrody zostaną przyznane tradycyjnie w trzech podstawowych kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie (szkoły doktorskie). Kapituła może także przyznać Nagrodę Specjalną na szczególne osiągnięcia i zaangażowanie.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Interstudent 2024 nastąpi w 8 lutego 2024 r. podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2024", której gospodarzem będzie Politechnika Poznańska.

Osoby, które chciałaby zgłosić swoją kandydaturę proszone są o kontakt z Biurem Internacjonalizacjiwelcomepoint@uekat.pl do dnia 17 listopada br.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: studyinpoland.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca