Wykład nt. harmonizacji procesów biznesowych w systemie ERP enova365

Serdecznie zapraszamy na wykład z udziałem firmy Datio z Katowic - autoryzowanego partnera systemu enova365, który odbędzie się 20 października 2021 r. o godz. 11:40 w formule online. Prelegentem będzie Tomasz Ojrzyński.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu skierowane jest do studentów, których interesuje tematyka systemów ERP. Wykład zatytułowano Harmonizacja procesów biznesowych w systemie ERP enova365.

Tematyka wykładu obejmuje:

• Prezentację dobrych praktyk firmy Datio - autoryzowanego partnera systemu enova365 dla biznesu z Katowic.
  • Charakterystykę procesów biznesowych w systemie ERP enova365.
  • Sesję pytań i odpowiedzi oraz zaproszenie dla studentów na staż lub praktykę w firmie Datio.

Warto dodać, że jest to kolejne w tym roku spotkanie z firmą Datio. Pierwsze miało miejsce 11 października br. Dotyczyło m.in. zaprezentowania tego co wyróżnia system enova365, przedstawienia metodyk wdrożeniowych Datio, omówienia zmian w systemach ERP wynikających z aktualnych przepisów. Wykład zakończył się prezentacją praktycznego przykładu zastosowania systemu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu. Rejestracja nie jest wymagana. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z opiekunem Koła Naukowego SIZ, dr Edytą Abramek: edyta.abramek@ue.katowice.pl.