Wykład oraz warsztaty live dla studentów z udziałem firmy WEBCON

Serdecznie zapraszamy na wykład połączony z warsztatami live z udziałem firmy WEBCON, który odbędzie się 15 listopada 2021 r. o godz. 17:30 w formule online. Prelegentami będą Łukasz Semeniuk i Tomasz Borek.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu skierowane jest do Studentów, których interesuje technologia low-code. Wykład zatytułowano "Low-code: technologia przyszłości, którą musisz znać. Spotkanie z liderem wśród producentów platform low-code w Polsce."

Liczba nowych aplikacji biznesowych zbudowanych w 2020 roku przekroczyła liczbę dostarczonych w ciągu ostatnich 15 lat – łącznie. Coraz więcej firm adresuje zwiększone zapotrzebowanie na aplikacje właśnie dzięki platformom klasy low-code. Zapraszamy do udziału w spotkaniu z ekspertami firmy WEBCON - dostawcą wiodącej platformy low-code w Polsce, z której korzystają tacy liderzy rynku, jak Siemens Finance, Mitsubishi Electric, Warbud, Tauron, Link4, Panek, Intersport, PZPN czy PURO Hotels.

Podczas sesji, eksperci przybliżą specyfikę oprogramowania low-code oraz zaprezentują możliwości tej klasy rozwiązań na przykładzie platformy WEBCON BPS.

Agenda:

1. Technologia low-code, jako jeden z najszybciej absorbowanych przez rynek trendów oprogramowania

• Charakterystyka platform klasy low-code oraz rozwiązań, jakie mogą być za ich pomocą budowane.

2. Przedstawienie WEBCON

• Profil działalności wiodącego producenta platformy low-code w Polsce.
    • Przedstawienie wybranych klientów.
    • Przykłady najciekawszych wdrożeń.
    • Wprowadzenie do platformy klasy low-code, WEBCON BPS.

3. Prezentacja live platformy WEBCON BPS

• Prezentacja interfejsu użytkownika na przykładzie obiegu zapotrzebowania.
    • Budowanie prototypu aplikacji z użyciem WECON Designer Desk.
    • Tworzenie i modyfikacja aplikacji z wykorzystaniem WEBCON BPS Designer Studio.

4. Pytania

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Organizatorami są firma WEBCON oraz Koło Naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania.

Rejestracja nie jest wymagana. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z opiekunem Koła Naukowego SIZ, dr Edytą Abramek: edyta.abramek@ue.katowice.pl do 12 listopada br., godz. 15:00.