XII Ogólnopolskie Dni Rachunkowości

Wszystkich studentów zainteresowanych rachunkowością serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Dniach Rachunkowości - cyklicznym wydarzeniu organizowanym przez Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz" dla studentów nauk ekonomicznych, finansowych czy nauk o zarządzaniu działających w Kołach Naukowych w całej Polsce. Wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia 2021 r. o godzinie 9:00 w formie online.

Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń i poszerzenie wiedzy między studentami i praktykami.

Temat przewodni XII Ogólnopolskich Dni Rachunkowości brzmi "Rachunkowość przyszłości - szanse i zagrożenia".

Podczas konferencji studenci wezmą udział m.in. w konkursie referatów oraz szkoleniach tematycznych. Konferencja pozwoli na wymianę doświadczeń z przybyłymi uczestnikami oraz przyczyni się do rozwinięcia i pogłębienia wiedzy z zakresu rachunkowości, jak i popularyzacji tej dziedziny nauki wśród studentów.

Wydarzenie w formie online odbędzie się 16 kwietnia 2021 r. o godzinie 9:00.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.