Przejdź do menu Przejdź do treści

Zapisy do szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0

Trwają zapisy do szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0, organizowanego przez Siemensa. Jest on dedykowany dla studentek kierunków technicznych. Zgłoszenia można wysyłać do 25 lutego br.

Siemens ponownie otwiera drzwi dla ambitnych studentek uczelni technicznych! Jeśli jesteś przyszłą inżynierką gotową poznać nowoczesny rynek pracy, to szansa dla Ciebie.

Zgłoś się do programu edukacyjnego, zdobądź wiedzę i cenne kontakty z branży, poznaj nowych ludzi, a przede wszystkim – rozwijaj się. Ten wyjątkowy program edukacyjny Siemensa to okazja do rozwinięcia potencjału studentek kierunków inżynierskich w obszarze technologii i biznesu.

Stań się jedną z ponad 200 inżynierek, które weszły do świata biznesu jeszcze przed skończeniem studiów. Zrób pierwszy krok, który pozwoli Ci rozwijać się i zadbać o swoją zawodową przyszłość. Dołącz do praktycznych warsztatów, które przybliżą Ci realia nowoczesnego rynku pracy. Skorzystaj z porad doświadczonych ekspertów i ekspertek. Poznaj praktyczne zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zostań jedną z uczestniczek szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0!

Warunki przystąpienia do programu:

  • wypełnienie formularza i przesłanie do 25 lutego br. autoprezentacji w formie eseju, prezentacji lub video.   

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę: wydarzenia.siemens-info.com.

Finał tegorocznej edycji programu odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia br. w warszawskiej siedzibie Siemensa. W programie warsztatów znajdą się m.in. szkolenia z obszaru personal brandingu, przygotowujące do udziału w procesach rekrutacyjnych. Uczestniczki będą mogły również liczyć na networking i spotkania z ekspertkami i ekspertami, w tym kobietami sukcesu w dziedzinach STEM (ang. science, technology, engineering, mathematics). Udział w projekcie to także okazja do poznania innych studentek o podobnych zainteresowaniach naukowych i zawodowych. Na 30 studentek, które prześlą najciekawiej przygotowane autoprezentacje, czekają także praktyczne warsztaty technologiczne: wirtualna rzeczywistość, automatyzacja z produktami Siemensa, programowanie robota czy symulator przejazdu lokomotywą. Zakwalifikowane do udziału w programie studentki będą miały także możliwość udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać vouchery na szkolenia branżowe.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3