Zapraszamy do CINiB-y!

Serdecznie zapraszamy do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, która pełni rolę książnicy naukowej dwóch katowickich uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego.

CINiBA jest usytuowana w sercu kampusu uniwersyteckiego, w centrum miasta przy ulicy Bankowej 11a i otwarta dla czytelników od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-20.00. Jako jeden z najnowocześniejszych ośrodków informacji naukowej umożliwia studentom, doktorantom i pracownikom swobodny dostęp do źródeł książkowych, elektronicznych i cyfrowych, wspiera wszelkie potrzeby indywidualnego rozwoju.

CINiBA to biblioteka innowacyjna i przyjazna. Korzystanie z jej zasobów i usług jest łatwe, a samoobsługowe urządzenia pozwalają na komfortowe i niezależne poruszanie się po książnicy. Czytelnicy mogą również liczyć na fachową pomoc ze strony bibliotekarzy.

Dobra organizacja przestrzeni – wolny dostęp do półek, miejsca do pracy indywidualnej i grupowej, do czytania prasy, do odpoczynku, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami – sprawiają, że użytkownicy CINiB-y chętnie przychodzą do biblioteki.

CINiBA jest znana w regionie jako miejsce spotkań intelektualnych i przyjemnego spędzania czasu. Obok funkcji bibliotecznych CINiBA odgrywa także rolę centrum kulturalno-edukacyjnego.

Ze szczegółową ofertą Centrum można zapoznać się na miejscu, w informatoriach, w serwisie internetowym www.ciniba.edu.pl oraz mediach społecznościowych (FB, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube). Zachęcamy także do obejrzenia krótkiego filmu o książnicy: www.ciniba.edu.pl/wiadomosci/988259-pierwsze-kroki-w-cinibie

Serdecznie zapraszamy do biblioteki otwartej!