31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach objął Honorowym Patronatem 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Katowicach, który odbędzie się 29 stycznia 2023 r. Podczas wydarzenia w Sztabie WOŚP przy Miejskim Domu Kultury "Bogucice–Zawodzie" wystąpi również nasz Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie".

Tegorocznym hasłem 31. Finału WOŚP jest "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

Więcej informacji o sepsie i niezbędnym w walce z nią sprzęcie medycznym można znaleźć na stronie wosp.org.pl.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach został honorowym patronem wydarzenia "31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Katowicach" na wniosek Sztabu WOŚP przy Miejskim Domu Kultury "Bogucice–Zawodzie".

Na uczestników w MDK czeka wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W planie m.in.:

• Dzikie Ultra- bieg dla WOŚP,
  • kiermasz ciast,
  • Śląska Bitwa Szefów Kuchni,
  • Gitarowy Challenge w Katowicach – Śląscy Gitarzyści grają z WOŚP,
  • Spektakl dla dzieci: "Tajemnica skarbu na kurzej nóżce",
  • Strefa animacji – "Wośpowy plac dla bajtla".

Przewidziany został również koncert blokowy z udziałem:

• Zespołu Zdrawica, godz. 15:00,
  • Zespołu Pieśni i Tańca Silesianie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, godz. 16:30,
  • Zespołu Dumbdog, godz. 17:45,
  • Zespołu Terapeutyka, godz. godz. 19:00.

Więcej szczegółów dot. atrakcji organizowanych w sztabie można znaleźć na facebooku Sztabu oraz stronie internetowej.

Środki pieniężne można wpłacać również poprzez skarbonkę internetową.

Informacje o wydarzeniach związanych z Finałem WOŚP odbywających się w Katowicach są publikowane na WOSPKato.