96. spotkanie edukacyjno-doradcze w ramach "Akademii Biznesu" za nami

16 marca br., w godz. 13:00-16:00 Tomasz Ojrzyński - prezes Datio Sp. z o.o., absolwent studiów stacjonarnych kierunku Informatyka i ekonometria poprowadził dla studentów i absolwentów naszej Uczelni case study "Czy inteligentne systemy informatyczne wyprą zawód księgowego?".

Uczestnicy spotkania: 

  • nabyli/wzmocnili wiedzę nt.: automatyzacji procesów w systemach ERP, możliwości zastąpienia powtarzalnych czynności poprzez inteligentne narzędzie informatyczne, wiedzę z zakresu dostępnych rozwiązań i rozwoju informatyzacji, 
  • nabyli/rozwinęli: umiejętność korzystania z KSeF w systemie enova365, umiejętność dostrzegania szans w wykorzystaniu sztucznej inteligencji w rozwoju biznesu,
  • zwiększyli kompetencje dotyczące rozpoznania szans biznesowych w informatyzacji.

Tomasz Ojrzyński - prezes Datio Sp. z o.o. - 12 lat temu był jednym z współzałożycieli firmy. W ciągu swojej kilkunastoletniej kariery biznesowej brał czynny udział w rozwoju systemu enova365 poprzez realizowanie licznych wdrożeń i spełnianie potrzeb biznesowych nawet najbardziej wymagających Klientów. Zbudował kilkunastoosobowy zespół konsultantów, którego celem jest codzienna pomoc w rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Zespół Datio Sp. z o.o. jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia zespołu, aż po nadzór nad systemem. Na życzenie swoich  Klientów tworzy rozwiązania dodatkowe. Dzięki temu może sprostać nawet największym wymaganiom. 

www.datio.pl / www.enova.net.pl 

Oferty pracy, praktyk, staży (m.in. w Datio Sp. z o.o.) publikowane są na stronie, natomiast Baza stałych ofert praktyk dostępna jest na stronie.

Kolejne spotkania w ramach "Akademii Biznesu" będziemy organizowali w trzecie czwartki miesiąca. 

Zapraszamy do śledzenia Aktualności na naszych stronach: