Badanie dotyczące równego traktowania pracowników i osób uczących się w Uniwersytecie

Drodzy Współpracownicy, Studenci, Doktoranci, Uczestnicy studiów podyplomowych i szkoleń,

zgodnie z przyjętą Strategią Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2018-2025 oraz sformułowanymi w niej wizją i misją, jak również biorąc pod uwagę zalecenia Komisji Europejskiej, przekazuję Państwu kwestionariusze ankiet z prośbą o udział w niezwykle ważnym dla całej społeczności akademickiej badaniu dotyczącym równego traktowania, przejawów i świadomości na temat zdarzeń niepożądanych, w tym mobbingu, molestowania seksualnego i dyskryminacji pracowników oraz molestowania seksualnego i dyskryminacji osób uczących się w Uniwersytecie.

Wyniki badania posłużą do opracowania programu skierowanego do pracowników i osób uczących się w Uniwersytecie z zakresu równości płci, przeciwdziałania zjawiskom niepożądanym, a także skutecznego promowania, upowszechniania i propagowania zasad równego traktowania.

Badanie prowadzone jest online i jest w pełni anonimowe. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariusza ankiety do dnia 18 lutego 2022 roku. Udzielenie odpowiedzi powinno zająć około 10-15 min

Dziękując za poświęcony czas

Celina M. Olszak