Przejdź do menu Przejdź do treści

Basecamp na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Basecamp Katowice pragnąc wesprzeć tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP), zdecydował się przeznaczyć na aukcję 30 dniowy pobyt w sezonie letnim w największym pokoju STUDIO LARGE z Balkonem, wraz z możliwością korzystania z wszelkich udogodnień naszego obiektu.

Basecamp w Katowicach zlokalizowany jest przy ul. Paderewskiego 30 w Katowicach, Katowice, w odległości spaceru od ścisłego centrum miasta oraz zielonych terenów rekreacyjnych Doliny Trzech Stawów.

Na aukcję przeznaczony został miesięczny pobyt w pokoju Studio L z balkonem, dużym łóżkiem (140 × 200), własną łazienką i aneksem kuchennym wraz z dostępem do siłowni 24/7 oraz podziemnego parkingu. W cenie pokoju Basecamp również oferuje super szybkie WiFi, ochronę 24/7, dostęp do pralni, dwóch sali kinowych, miejsce do pracy w przestrzeniach co-workingowych oraz darmowe wypożyczenie miejskiego roweru.

Zapraszamy do licytacji miesięcznego pobytu w prywatnym akademiku Basecamp w Katowicach w okresie letnim 2024 (lipiec i sierpień). 

Zbiórka znajduje się na stronie.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3