Centrum Badań i Rozwoju zrealizowało 70 projektów w roku 2022

Centrum Badań i Rozwoju jest jednostką organizacyjną Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Misją Centrum jest integracja środowiska naukowo-badawczego w procesie świadczenia profesjonalnych usług badawczych, konsultingowych i edukacyjnych. CBiR jest zarejestrowane w "Central Consultancy Register PHARE/TACIS" w Brukseli. No POL-20548. W minionym roku Centrum Badań i Rozwoju zrealizowało 70 projektów, w tym 40 projektów badawczych, 14 ekspertyz oraz 16 opinii dla wymiaru sprawiedliwości i sądów.

Podmioty, z którymi Centrum Badań i Rozwoju miało przyjemność współpracować w mijającym roku to m.in.:

• Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o.,
  • Future Processing  S.A.,
  • Polska Grupa Górnicza S.A.,
  • STS S.A.,
  • Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych,
  • Centrum Usług Społecznych w Świdwinie,
  • Instytut Badawczy Dróg i Mostów,
  • Parlament Europejski,
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach,
  • Urząd Miasta w Katowicach,
  • Urząd Miasta w Zabrzu,
  • Politechnika Śląską,
  • Uniwersytety Jagielloński,
  • Uniwersytet Szczeciński,
  • Uniwersytety Ekonomiczne w Krakowie,
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Dr inż. Kamila Bartuś, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju – podkreśla, że rok 2022 był trudnym rokiem, popandemicznym, pełnym wzlotów i upadków. Mimo to Centrum Badań i Rozwoju UE Katowice może pochwalić się sukcesem w realizacji, aż 70 projektów na zlecenie podmiotów z otoczenia naukowego, biznesowego, jednostek administracji publicznej oraz organów wymiaru sprawiedliwości. Taki wynik, daje bardzo duży zastrzyk pozytywnej energii, motywuje do dalszego rozwoju oraz realizacji planów w Nowym 2023 Roku.

Bardzo serdecznie dziękuję za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni przez naszych Klientów oraz Partnerów biznesowych i zapraszam do współpracy, szczególnie w obszarze kompleksowego podejścia do wykonywania badań rynkowych, marketingowych, opracowania analiz i ekspertyz, realizacji usług badawczych oraz doradczych.

Więcej informacji nt. Centrum Badań i Rozwoju na stronie: www.ue.katowice.pl/cbir.