Centrum Dostępności na Facebooku

W pierwszy Dzień Wiosny mamy ogromną przyjemność ogłosić uruchomienie nowej strony na Facebooku - Centrum Dostępności UE Katowice. Misją Centrum Dostępności jest wsparcie studentów oraz pracowników będących osobami z niepełnosprawnością lub innymi szczególnymi potrzebami.

Na naszym FanPage'u znajdziesz m.in.:

• informacje o dostępnych usługach wsparcia i dostosowaniach wyrównujących szanse w nauce/pracy,
  • informacje dotyczące dostępności na naszym kampusie,
  • informacje o dostępnych stypendiach, programach wsparcia i wydarzeniach,
  • inspirujące historie i artykuły dotyczące studentów z niepełnosprawnością,
  • wsparcie społecznościowe i forum dyskusyjne, gdzie możesz wymieniać się doświadczeniami i wsparciem z innymi studentami.

Jesteśmy pełni nadziei, że nasza strona stanie się miejscem inspiracji, motywacji i praktycznej pomocy dla wszystkich studentów.

Dołącz do nas już teraz i podziel się tą wiadomością, aby dotrzeć do jak największej liczby osób, które mogą skorzystać z naszego wsparcia!