Długo wyczekiwane bluzy UE Katowice z kolekcji limitowanej są już dostępne!

17 lutego ruszyła sprzedaż czarnych bluz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z białym haftem oraz w wersji "all in black" - czyli minimalistycznych z czarnym haftem.

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach "Hossa" poprzez swoje działania promuje wizerunek Uniwersytetu wśród studentów i absolwentów. Flagowym projektem Hossy jest utworzenie Sklepu UE z odzieżą oraz gadżetami związanymi z Uniwersytetem.

COLLEGE BLACK

COLLEGE MONO

Zachęcamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia Hossa, na której dostępna jest szeroka gama bluz, T-shirtów i innych artykułów – w tym wasze ulubione bluzy w kolorze czarnym!

Odbiór osobisty zamówień na UE Katowice w środę 23 lutego. Szczegółowe informacje w zakładce:
sklep.ue.katowice.pl/dostawa/

Obserwujcie również Fanpage Stowarzyszenia, żeby być na bieżąco!