Przejdź do menu Przejdź do treści

Ekspert UE Katowice najmłodszym Prezesem w Polskiej Hokej Lidze

Mgr Adrian Pietrzyk z Katedry Teorii Zarządzania został najmłodszym Prezesem w Polskiej Hokej Lidze oraz najmłodszym prezesem w historii hokejowego Zagłębia Sosnowiec. Swoją przygodę z marketingiem sportowym rozpoczął na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, gdzie prowadził w latach 2017-2022 Koło Naukowe Ekonomia Sportu, a także dzięki dr Arturowi Grabowskiemu z Wydziału Ekonomii, który jest założycielem KN.

Mgr Adrian Pietrzyk zawodowo był związany już z klubem w latach 2019-2021. Koordynował on sosnowiecki Klub Biznesu. Jednak jego zaangażowanie wychodziło ponad obowiązki biznesowe. Mgr Pietrzyk zaangażowany był w działania marketingowe klubu, współtworzył klubowe social media, czy pisał teksty o historii regionu, Zagłębia. Podczas pobytu w Zagłębiu Sosnowiec czynnie angażował się w rozwój działań społecznych - koordynując m.in. Stowarzyszenie Kibiców Niepełnosprawnych, w którym działał nawet po odejściu z Zagłębia Sosnowiec oraz angażując się w szereg akcji na rzecz sosnowieckich domów dziecka.

Dla klubu jest to ważny moment, ponieważ wchodzi on na nowy obiekt, jakim jest miejska inwestycja - Zagłębiowski Park Sportowy.

Więcej informacji na stronie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp hr
logotyp bauhaus4
logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp eaie
logotyp cima
logotyp acca
logotyp ela
logotyp SAP University Alliances
logotyp progres3