I miejsce dla studentów Wydziału Zarządzania

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zajęli ex aequo I miejsce w XIX edycji konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie organizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.

Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie to konkurs dla studentów kierunków ekonomicznych, w którym drużyny studentów sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności mierząc się z praktycznymi problemami występującymi w przedsiębiorstwach oraz próbują swoich sił w negocjacjach.

Misją konkursu jest promowanie integracji wiedzy z zarządzania i finansów, podstawowym zaś celem weryfikacja wiedzy i umiejętności nabytych na studiach oraz sprawdzenie zastosowania ich w praktyce.

W 18 edycjach konkursu wzięło udział 1576 studentów reprezentujących wyższe uczelnie z całej Polski.

Zespół studentów III roku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pod opieką naukową dr. Bartłomieja J. Gabrysia z Katedry Przedsiębiorczości w składzie: Dawid Bendkowski, Kamil Kania, Anna Klimaczak, Marcel Lesik oraz Tomasz Sosna otrzymał w konkursie nagrodę I stopnia ufundowaną przez Fundację Kronenberga. Gratulujemy!

Pod opieką naukową dr Bartłomieja J. Gabrysia z Katedry Przedsiębiorczości