II International Week na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń

W dniach 20 - 24 października 2014 r. po raz drugi na naszej Uczelni odbył się International Week: New Frontiers in Finance and Accounting.

Interweek zorganizowany został przez Katedrę Inwestycji i Nieruchomości, Katedrę Bankowości i Rynków Finansowych, Katedrę Finansów oraz Biuro Międzynarodowej Wymiany Studentów i Dziekanat WFiU.

W ceremonii otwarcia, która odbyła się 20 października 2014 r., uczestniczyli Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą Prof. dr hab. Wojciech Dyduch, Dziekan Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Prof. UE dr hab. Andrzej Piosik oraz Prodziekani WFiU prof. dr hab. Krzysztof Marcinek, dr Anna Kuzior, dr Krystyna Mitręga-Niestrój, wykładowcy z Belgii, Chorwacji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Węgier i Polski, studenci oraz organizatorzy.

Przez kolejne dni studenci oraz nauczyciele akademiccy mieli możliwość współpracy oraz wymiany doświadczeń w środowisku międzynarodowym.

Udział nauczycieli z zagranicy był możliwy dzięki szerokiej sieci kontaktów i umów pomiędzy Biurem Międzynarodowej Wymiany Studentów i partnerami zagranicznymi.

Tydzień międzynarodowy "New Frontiers in Finance and Accounting" został zorganizowany i współfinansowany w ramach progrmu Erasmus+. Partnerem i sponsorem programu był Węglokoks.