Przejdź do menu Przejdź do treści

Intensywny międzynarodowy kurs "IP2 - Digital Boost Camp"

W poniedziałek 13 marca 2023 r. rozpoczęła się część stacjonarna intensywnego, międzynarodowego kursu "IP2 - Digital Boost Camp" prowadzonego przez nasz Uniwersytet w ramach projektu "Akademia Kreatywnej Edukacji".

Studenci zagraniczni z Holandii, Węgier, Hiszpanii i Gruzji wraz z naszymi studentami zostali przywitani na naszym kampusie przez prof. Sławomira Smyczka, Prorektora ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej, prof. Justynę Matysiewicz, Dziekan Kolegium Studiów oraz Edytę Lachowicz-Santos, Dyrektor Biura Internacjonalizacji.

Studenci biorą udział w kursie już od ubiegłego tygodnia, kiedy to w formie zdalnej uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców, w trakcie których mieli możliwość zapoznać się materiałami dydaktycznymi dotyczącymi ochrony praw konsumentów, kreatywnego rozwiązywania problemów zarządczych oraz metod prezentacji biznesowych, udostępnionymi na dedykowanej im platformie.

Jest to drugi z trzech kursów przewidzianych w projekcie, na którego realizację uczelnia otrzymała dofinansowanie z programu NAWA "SPINAKER - Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia"

Stacjonarna część kursu w Katowicach potrwa do końca tygodnia. W tym czasie uczestnicy wezmą udział w praktycznych warsztatach doskonalących kompetencje prezentacji biznesowych w środowisku wielokulturowym, a także będą mogli bliżej poznać kulturę Polski i Śląska dzięki wizytom w Muzeum Śląskiego oraz Park Nauki i Planetarium w Chorzowie

Kurs jest nie tylko doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy biznesowej i kulturowej, ale także szansą do nawiązania nowych znajomości w atmosferze dobrej zabawy w wielokulturowym otoczeniu.  

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3