IV Ogólnopolskie Forum Dziekanatów

W dniach 7-8 grudnia 2020 r. w formie zdalnej odbędzie się IV Ogólnopolskie Forum Dziekanatów.

W programie spotkania m.in. wystąpienie gospodarza Forum - Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie prof. dr hab. Piotra Wachowiaka oraz Prezes Stowarzyszenia Forum Dziekanatów dr hab. Katarzyny Górak-Sosnowskiej.

W czasie Forum odbędzie się także premiera filmu pt. "Dziekanat to Rzym".

Organizatorzy zaplanowali również panele tematyczne:

• Uczelnie w 2020 roku: zarządzanie kryzysowe, czy nieoczekiwana okazja do rozwoju?
  • Zmiany przepisów prawnych dotyczących szkolnictwa wyższego w warunkach Covid-19 – panel z udziałem p. Marcina Czai, dyrektora Departamentu Szkolnictwa Wyższego, MNiSW
  • W kierunku e-teczki czyli cyfryzacja jako ewolucja, nie rewolucja – panel zorganizowany przez MUCI
  • 100 pytań o POLon – panel z udziałem dr. Andrzeja Kurkiewicza, zastępcy dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju MNiSW

Wydarzenie zakończy się II Kongresem Stowarzyszenia Forum Dziekanatów.

Więcej informacji: https://forum-dziekanatow.pl