JM Rektor odznaczona medalem 30-lecia RIG "Perła w koronie RP"

21 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas bankietu będącego częścią Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbyła się uroczystość wręczenia pamiątkowych medali 30-lecia RIG "Perła w Koronie RP". Medalem odznaczona została JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to największe wydarzenie w Europie. Skierowany jest do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tematyka tegorocznych wystąpień oraz dyskusji toczyła się wokół hasła: "Face the Challenge. Biznes w obliczu wielkich wyzwań". Wydarzenie organizowała Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, która od wielu lat wspiera i pobudza rozwój regionalnego biznesu. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach był partnerem merytorycznym Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

21 listopada br. w podczas bankietu będącego częścią Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbyła się uroczystość wręczenia pamiątkowych medali 30-lecia RIG "Perła w Koronie RP".

W ramach podziękowania i uznania zasług dla Izby, a także rozwoju samorządu gospodarczego, medalem odznaczona została JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak.

Więcej informacji na temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw znajduje się na stronie internetowej.