JM Rektor w Radzie Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak została zaproszona do Rady Europejskiego Kongresu Gospodarczego - prestiżowego, cyklicznego wydarzenia, które odbywa się w Katowicach. Pierwsze spotkanie z udziałem JM Rektor odbyło się w piątek 9 lipca br.

logo EEC - pionTegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress) zaplanowano na 20-22 września. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie z udziałem gości w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz z możliwością udziału zdalnego. 

Uczestnikami Kongresu są co roku polscy i europejscy politycy, eksperci i naukowcy, a przede wszystkim menedżerowie, przedsiębiorcy, inwestorzy. Pomysłodawcą i organizatorem Kongresu od pierwszej edycji jest grupa Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości (PTWP), wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.

W procesie programowania i planowania Europejskiego Kongresu Gospodarczego bardzo ważną rolę odgrywa Rada Kongresu – gremium, które w ramach tych przygotowań prowadzi rozmowę o polskiej i europejskiej gospodarce ze znaczącym, realnym wpływem na ostateczny kształt EEC. Pierwsze spotkanie Rady z udziałem JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak odbyło się 9 lipca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w formule hybrydowej.