Przejdź do menu Przejdź do treści

Jubileuszowe Święto Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Jej Magnificencja Rektor i Senat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mają zaszczyt zaprosić na uroczyste obchody Święta Uczelni, które odbędą się 11 stycznia 2022 r. o godz. 11:00 w Auli im. dr. Józefa Lisaka, Budynek A ul. Bogucicka 3.

Święto Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, zgodnie z wieloletnią tradycją odbywa się 11 stycznia, w dniu rocznicy wykładu, który zainaugurował działalność Uczelni. W ten sposób społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach celebruje swoje święto. Tegorocznym obchodom przyświeca hasło jubileuszowe "Siła w jedności"

Podczas uroczystości wręczone zostaną dyplomy doktorom i doktorom habilitowanym, a także statuetki dla "Wybitnych Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach". Święto Uczelni jest także okazją do wręczenia dyplomów profesora honorowego Uniwersytetu.

Uroczystość uświetni występ Chóru Alma Mater oraz wystawa multimedialna pod hasłem "Siła w jedności".

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo pod adresem: www.tv.ue.katowice.pl.

W ramach obchodów Święta Uczelni 11 stycznia o godz. 18:00 w Operze Śląskiej odbędzie się Wielka Gala Jubileuszowa 85-lecia Uniwersytetu w wykonaniu Solistów, Chóru, Orkiestry oraz Baletu Opery Śląskiej pod batutą Maestro Tadeusza Kozłowskiego. Więcej informacji

Dołącz do nas

Nasi partnerzy