Przejdź do menu Przejdź do treści

Klub Pacjenta - wykład z bezpłatnymi konsultacjami [relacja]

W dniu 18 stycznia (czwartek) od godz. 15:30 w auli A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyło się wydarzenie dla Seniorów połączone z bezpłatnymi konsultacjami i badaniami oraz wykładami w ramach Klubu Pacjenta. 

W holu przed aulą Słuchacze UETW mieli okazję przeprowadzić bezpłatne konsultacje i rozmowy ze specjalistami (chirurgia ogólna, elektrokardiologia), w tym mogli także bezpłatnie wykonać badanie pomiaru cukru i ciśnienia.

Od godz. 16:00 w auli odbyły się dwie prelekcje nt.:

  • "Profilaktyka raka jelita grubego - co powinniśmy wiedzieć?", którą poprowadził dr n. med. Jan Kabat, specjalista chirurgii ogólnej, American Heart of Poland,
  • "Jak prawidłowo przygotować się do badań obrazowych - praktyczne porady i wskazówki", którą wygłosił Paweł Chabiński, elektroradiolog, kierownik administracji, American Heart of Poland.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Z sercem do Pacjenta i Klub Pacjenta, a współorganizatorem Grupa American Heart of Poland. Patronat nad wydarzeniem objął Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronat honorowy Minister Zdrowia oraz Prezydent Miasta Katowice.

Zdjęcia: Klub Pacjenta.

 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3