Mentoring absolwencki - edycja pilotażowa

Klub Absolwentów Logistyki i Transportu przy zaangażowaniu Koła Naukowego Logistyki NKL DIALOG inicjuje pilotażową edycję mentoringu absolwenckiego. Projekt jest uzupełnieniem bogatej oferty inicjatyw rozwojowych dostępnych dla studentów UE Katowice (szkolenia, koła naukowe, tutoring i inne).

Źródło: mentoring.kalit.pl

 

Mentoring absolwencki to program, w którym integrujemy społeczność absolwencką i studencką. Absolwenci naszej uczelni, obecnie specjaliści, eksperci, menedżerowie, będą pełnić rolę mentorów dla studentów.

Dla studentów - to sposobność rozwijania praktycznej wiedzy i umiejętności oraz dobrego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej i kariery zawodowej. Dla absolwentów – to możliwość czerpania ogromnej satysfakcji z możliwości wsparcia studentów w rozwoju, a także okazja do rozwoju własnych umiejętność współpracy z pokoleniem wchodzącym na rynek pracy. 

Osoby zainteresowane udziałem w Programie (w roli studenta lub w roli mentora) zapraszamy na stronę internetową i do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: mentoring@kalit.pl